Privaatsustingimused

Kliendiandmete töötlemise põhimõtted

Käesolev dokument määratleb Nomo OÜ käsutuses olevate kliendiandmete töötlemise eesmärgid, koosseisu, töötlemise ning salastatuse.

Kes on klient?
Isik, kes on astunud Nomo OÜ-ga lepingulisesse suhtesse.

Mis on kliendiandmed?
Kliendiandmed on igasugune info, mis on Nomo OÜ-le oma kliendi kohta teada (nt kliendi nimi, kontaktandmed, tehingute andmed). Nomo OÜ kogub tellimuste täitmiseks klientidelt järgmisi andmeid: nimi, telefon, meiliaadress.

Mis on kliendiandmete töötlemine?
Kliendiandmete töötlemine on igasugune kliendiandmetega tehtav toiming (sh kliendiandmete kogumine, salvestamine, korrastamine, säilitamine, muutmine, avalikustamine, juurdepääsu võimaldamine kliendiandmetele, päringute ja väljavõtete tegemine, kasutamine, edastamine, ristkasutamine, ühendamine, sulgemine, kustutamine ja hävitamine).

Kes on kliendiandmete töötleja?
Kliendiandmete töötleja on Nomo OÜ. Kliendiandmete volitatud töötlejad on Itella SmartPOST OÜ ja Maksekeskus AS. Lisaks on e-poega liidestatud Google Ads, Facebook ning Google Analytics.

Milline on kliendiandmete töötlemise eesmärk?
Nomo OÜ töötleb kliendiandmeid selleks, et täita kliendiga sõlmitud lepingut, kaitsta oma rikutud või vaidlustatud õigusi ning paremini mõista klientide ootusi ning seeläbi pakkuda kliendile sobivaid kvaliteetseid teenuseid. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks, arve ja kauba saatmiseks, uudiskirja saatmiseks.

Millistel juhtudel Nomo OÜ avaldab kliendiandmeid?
Kliendiandmed on salajased, neid ei väljastata ning neile ei võimaldata kolmandate isikute poolt ligipääsu, ilma kliendi eelneva nõusolekuta, v.a seadustes ettenähtud juhtudel.

Kuidas Nomo OÜ kasutab kliendiandmeid teenuste pakkumisel?
Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks, arve ja kauba saatmiseks, uudiskirja saatmiseks (ainult soovi avaldanud klientidele). Kliendil on õigus igal igal ajal Nomo OÜ-ga ühendust võtta, et teatada oma soovist personaalseid pakkumisi mitte saada.

Kuidas muuta oma kliendiandmeid ja taotleda nende töötlemise lõpetamist?
Klient saab kogutud andmetega tutvuda oma kasutajakontole sisse logides nii “Minu konto” menüüs kui tellimuste ajaloos. Kliendil on õigus tutvuda oma kliendiandmetega e-posti info@basseinihooldus.ee vahendusel või telefoni +372 53327628 kaudu. Kui kliendiandmed on muutunud või muul põhjusel ebaõiged, saab klient neid muuta “Minu konto” menüüs.

Kliendil on õigus nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadust või muust õigusaktist.

Kust saab täiendavat infot kliendiandmete töötlemise kohta?
Kui soovite oma kliendiandmete töötlemise kohta põhjalikumat selgitust, helistage meile telefonil +372 53327628 või kirjutage e-posti aadressil info@basseinihooldus.ee.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka poodlemist
0