juba 10 aastat

Rõõm puhtast basseiniveest!

MEIE TEHTUD TÖÖD

Oleme aastate jooksul teostanud üle 300 erineva projekti alates väikestest kodusaunadest ja
mullivannidest kuni suurte veekeskuste basseinideni välja.

Siit leiad valiku tehtud töödest.

KEEMIAJAAMA VAHETUS

Vana keemiajaama vahetus ja uue paigaldus (Tartumaa lasteaed). Vanema generatsiooni keemiajaamad amortiseeruvad niisketes tingimustes ja tuleb välja vahetada. Keemiajaama vahetamine uuema generatsiooni töökindlama versiooni vastu võtab aega vaid mõned tunnid. Uuemat keemiajaama on lihtsam seadistada ja kalibreerida.

AURUGENERAATORI PUHASTUS

HygroMatik aurugeneraatori puhastamine (MyFitness Viimsi). Kareda vee poolt tekitatud katlakivi aurugeneraatorite sisemuses on tavapärane nähtus. Puhastamiseks on vaja seade lahti võtta ja mehaaniliselt ära puhastada. See tagab aurugeneraatori pikema tööea ja madalamad püsihoolduskulud.

SAUNA UUENDUS

Saunade laudise vahetus, uue lava ehitus ja uue valgustuse paigaldus (Järveküla ujula). Seinalaudise vahetamine annab saunale koheselt värskema ilme. Lava plate käib üles ja teeb puhastamise lihtsaks. Valgus aitab luua lõõgastavat atmosfääri.

KLOORIPUMBA VAHETUS

Klooripumba vahetus (MyFitness Rävala). Pikalt hooldamata klooripump ei doseeri enam õigesti ja võib tekitada voolikute purunemise. Korrapärane hooldus aitab vältida suuremaid kulusid. Regulaarse kontrolli käigus saab tuvastada pisivead ja vältida vajadust seadmeid remontida või välja vahetada.

BASSEINITORUDE PARANDUS

Basseinitorude parandamine (lasteaed Vesiroos). Basseinitorud purunevad ülekoormuse, jäätumise, amortiseerumise ja vale kasutamise käigus. Lekkivad torud vajavad kohest parandamist, et tagada süsteemide nõuetekohane toimimine. Korda tehtud torud tagavad, et ka ruumide kasutamine on ohutu ja seadmete ruumi ei ohusta niiskus.

TEMPERATUUURI ANDURI PARANDUS

Temperatuuri anduri vahetus (Kõrveküla lasteaia bassein). Basseini juhtkilbil B30 pidevalt kõikuv temperatuurinäit viitab anduri rikkele. Sellise vea korral on mõistlik alustada anduri vahetusest. Parandatud anduriga tõuseb vee temperatuuri näit taas normi piiresse.

BASSEINIPUHASTUS

Kevadine basseinipuhastus on oluline, kuna muidu võib süsteemi täitmisel sattuda liivafiltrisse liiga palju mustust. Pildil eramu bassein, mis asub mändide all ja oli pikemat aega hooldamata. Õigete vahenditega on võimalik bassein põhjalikult puhastada ning muuta taas kasutusvalmiks.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka poodlemist
0