juba 10 aastat

Rõõm puhtast basseiniveest!

MEIE TEENUSED

Oleme Eesti turul pikaaegse kogemusega ja paljude spaade, sportbasseinide ja ujulate koostööpartner basseinide hoolduse alal. Tagame puhta ja kvaliteedile vastava vee, et klientidel oleks turvaline ja mõnus oma treeningut või puhkust nautida.

Basseinide hooldus

Basseinide hooldust peab tegema iga päev. Seadmete pika eluea annab nende hooldus ja korrashoid. Vajadusel tuleb seadmeid parandada või välja vahetada.

Automaatika hooldus

Basseiniautomaatikal on oluline osa vee kvaliteedi hoidmisel. Automaatikat peab kontrollima iga päev ja andmeid saab võrrelda fotomeetriga.

Filtriliiva vahetamine

Filtriliiva soovitatakse vahetada 6-8 aasta järel. Tihti tuleb vahetada ka sõelu filtri sees. Suurte filtritega on lihtsam tööd teha. Keerulisem on väiksematega, kuhu ei pääse alati hästi ligi ja filtrid võivad olla juba ehituse käigus halvasti paigaldatud.

Basseinivee torustiku ümberehitus

Alati ei paigaldata seadmeid nii, et neid oleks hea hooldada. Oluline on nii torusüsteemi korrektne ehitamine kui ka hilisema hooldusmugavusega arvestamine (kas keldris saab käia sirge seljaga või pead ära löömata?).

UV lambi paigaldus

Vee puhastamine seotud kloorist UV-tehnoloogiat kasutades on suureks abiks igale ühiskondlikule basseinile. Eestis on selle paigaldajaid mitmeid ja kasutatakse erinevaid süsteeme. 

Konsultatsioonid

Bassenihooldus.ee pakub uute spaade ja ujulate ehitamisele eelnevaid konsultatsioone. Omame kogemust kahe väga suure objekti planeerimise ja ehitamisega – Atlantis H20 veekeskus Viimsis ning Mustamäe Elamus Spa. 

Keraamiliste plaatide paigaldus

Veealuseid remonttöid läheb vaja tavaliselt siis, kui basseini korralise tühjendamiseni on veel aega, kuid plaadid on põhjast lahti tulnud. 

Teemantpuurimine

Teemantpuurimine on mugav ja täpne võimalus puurida sobilikus suuruses auke läbi lae, põranda või seina. Teemantpuurimist kasutatakse ehitussektoris erinevatesse kivimitesse nagu raudbetoon, tellis või fibo avade puurimiseks ventilatsiooni, jahutuse ja kanalisatsiooni tarbeks.

Basseinipuhastus

Basseinipuhastus on mõeldud kodubasseinidele, mis on hooldamata olnud lühemat või pikemat aega. Eriti vajalik on hoolduskoristus pärast basseini pikemaajalist kasutuseta seismist ja enne uuesti kasutuselevõttu.

Ostukorv0
There are no products in the cart!
Jätka poodlemist
0